Akcesoria dla lalek Barbie – które wybrać?

Lalka Barbie to zdecydowanie zabawka kultowa. Tę najpopularniejszą na świecie lalkę ma chyba każda dziewczynka w swojej kolekcji zabawek. Barbie podbiła serca dzieci na całym świecie, między innymi dzięki różnorodnym akcesoriom, które dołączane są do niej lub możliwe do zakupu osobno. Kolorowe ubranka i inne elementy garderoby, zwierzątka, a także mebelki dla lalek Barbie sprawiają, że dziecko ma niebywałą frajdę z ubierania Barbie oraz meblowania jej domku. Które akcesoria warto wybrać, by sprawić naszemu dziecku jeszcze większą radość?

Ubranka i inne gadżety dla lalek Barbie

Wśród ubranek dla tej słynnej lalki możemy znaleźć akcesoria dla bajkowych księżniczek (Kopciuszka lub Arielki), a także dla Barbie sportowej. Do wybory mamy ubranko dla dżokejki, płetwonurka, baletnicy, ogrodniczki, weterynarza, lekarza, fryzjerki i piosenkarki.

Nie zabrakło także ubranek wieczorowych, na specjalne wyjścia, ale także tych na co dzień. Ubierać można zarówno samą Barbie, jak i jej towarzysza Kena. Można przebierać wśród ubranek na każdą okazję i na każdą porę roku. Zakup nowych ubranek to rozwiązanie na pewno dużo bardziej oszczędne, niż zakup nowej lalki z różnymi akcesoriami. Wśród akcesoriów dla lalek Barbie znajdują się przeróżne elementy. Oprócz ubranek, ubierzemy Barbie w nowe buty, torebkę, plecak, czapkę, diadem, chustkę, okulary, opaskę, naszyjnik, a także inne gadżety związane z danym stylem czy zawodem.

Barbie może być wyposażona w lusterko, grzebień lub szczotkę. Barbie miłośniczka zwierząt dostanie zabawkowego kotka, pieska lub inne zwierzątko. Do wyboru jest nawet lalka–trenerka Delfinów!

Mebelki do domku dla Barbie

Lalka Barbie musi być modnie ubrana, ale musi również mieć swoje cztery kąty! Dziecko na pewno ucieszy się z możliwości zaprojektowania własnego domku dla lalek Barbie. Podstawą ładnie urządzonego mieszkanka będą oczywiście mebelki. W sklepie można kupić umeblowany już domek, ale każda dziewczynka doceni możliwość własnej kompozycji mebelków. Wśród nich znajdują się szafy, łóżeczka, fotele, sofy, stoliki, telewizor, komoda, a także akcesoria do innych pomieszczeń.

Do aranżacji kuchni przyda się zabawkowa lodówka, stół i krzesła, a do łazienki – wanna, zlew, toaleta i kosz na pranie.

Umywalki z konglomeratu do wc