Domowy wspaniały relaks

Zaplanowałaś dzisiaj dzień relaksu i wyciszenia w domowym zaciszu, wykorzystaj domowe naturalne kosmetyki i stwórz sobie własne prywatne SPA. Zadbaj o miłą atmosferą, wyłącz komórkę i zafunduj sobie płytę z relaksującą muzyką.

Rozpocznij ten miły wieczór kąpielą we własnej wannie. Ustaw w łazience zapachowe świeczki, nalej sobie wino i ciesz się chwilą tylko dla siebie. https://dzikilas.com/ 

Zadbaj o to, aby leżąc w wannie oddziaływać na wszystkie partię ciała. Już podczas kąpieli możesz odżywiać włosy, regenerować skórę, i wpływać dobroczynnie na twarz szyję oraz dekolt.

Dlatego, aby taki dzień był naprawdę wyjątkowy zadbaj o odpowiednie kosmetyki, które przygotujesz sobie sama. Najlepiej zrobić to wcześniej niż trakcie czy po kąpieli.

Jeżeli szczegółowo zaplanujesz, jakie preparaty musisz zrobić, unikniesz sytuacji, w której okaże się, że zabrakło ci danego składnika. Przygotowywanie masek i kremów może chwilę potrwać, a ty masz się wieczorem już tylko relaksować.

Przygotuj peeling do twarzy oraz intensywniejszy do ciała, tonik, maseczkę oraz krem do twarzy, płukankę na włosy i maskę, a wszystkie preparaty przełóż do ładnych miseczek i ustaw na szafce w łazience, a poczujesz się jak w luksusowym SPA. Teraz tylko możesz wyciągnąć rękę kolejno po odpowiednie miseczki z kosmetykami i cieszyć się nadchodzącym pięknem.

Efekt domowej kuracji zależny jest również od naszego nastawienia i sposobu nakładania, więc jeśli będzie to spokojny i powolny rytuał, na pewno zdziała cuda.