Głośniki przenośne

Głośniki przenośne można kupić już za kilkadziesiąt złotych. Ale na rynku znajdziemy także głośniki, za które trzeba zapłacić dobrze ponad tysiąc złotych.

Skąd takie różnice w cenie? Wszystko tak naprawdę zależy od zastosowanych technologii i jakości samych głośników. W tym przypadku, chcąc kupić odpowiednie głośniki przenośne, nie powinniśmy kierować się ceną, a ich przeznaczeniem.

Dlatego, że zupełnie inna jakość głośników będzie odpowiednia do nagłośnienia imprezy, a inna do celów domowych. Oczywiście możemy zainwestować w dobrej jakości głośniki w niemal każdym przypadku, jednak należy liczyć się z tym, że takie głośniki będą kilkunastokrotnie droższe.

Jeśli zależy ci na głośnikach przenośnych, które wykorzystasz wyłącznie do własnych celów, zwróć uwagę na głośniki ze średniej półki. Nie zapłacisz za nie majątku, a z pewnością otrzymasz jakość, której oczekujesz.

Pośród „średniej półki cenowej”, warto zwrócić uwagę na takie modele głośników jak Philips BT6000B/12, JBL Charge 2 , Sony SRS-X55, HP Roar, Philips BT2200B/00, Philips BT3600W, TDK TREK Flex A28, czy Sony SRS-X33..

www.pokazswojahonde.pl