Koktajlowa dieta ostatniej szansy

Typowym przykładem diety cud jest kuracja określana mianem ostatniej szansy. Stosowanie się do jej zasad powinno skutkować utratą przeciętnie jednego kilograma w ciągu dnia, co objawia się jednym centymetrem mniej w biodrach, a także w talii.

Podczas jej przeprowadzania dozwolone jest spożywanie tylko i wyłącznie koktajlów, które bardzo skutecznie oczyszczają organizm i przyczyniają się do pozbycia uciążliwych obrzęków. Poza tym, koktajlowe posiłki przygotowuje się szybko i łatwo.

Co z dietetycznego punktu widzenia jest dosyć ciekawe, podstawą każdego koktajlu jest tu mleko. Choć wielu jest zdania, że nie jest to zbyt lekkostrawny produkt, to jednak nie ulega wątpliwości, że obfituje on w wiele cennych aminokwasów, a także wapń.

Trzymanie się zasad proponowanego jadłospisu sprawi, że przyswoimy imponującą dawkę tak ważnych dla zdrowia i witalności witamin, jak A i E. Równie ważne jest również to, że dieta koktajlowa, określana też mianem diety ostatniej szansy, bardzo dobrze reguluje odczuwanie głodu oraz sytości.

Mało tego, znacząco usprawnia ona funkcjonowanie systemu nerwowego, dzięki czemu jesteśmy bardziej wyciszeni oraz zrelaksowani.

www.marcinkaminski.bedzin.pl