Multiroom

Multiroom to rozwiązanie, które daje możliwość oglądania telewizji i słuchania muzyki w wielu miejscach domu jednocześnie. Oczywiście rozwiązanie to jest możliwe, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu. Na szczęście coraz więcej producentów decyduje się na produkcje tego typu urządzeń, uznając technologię multiroom za niebywale przyszłościową.

Urządzenia multiroom produkuje m.in. amerykańska firma Bose, której znakiem rozpoznawczym jest sprzęt, gwarantujący niepowtarzalne doznania muzyczne.

W ofercie multiroom tej firmy znaleźć można m.in. wzmacniacz strefowy i głośniki.

sklep komputerowy w bydgoszczy Z Naviexpert płatne parkowanie jest coraz prostsze

Inną firmą, produkującą sprzęt w tej technologii jest firma Denon. Oferuje ona swoim klientom odtwarzacze strefowe, wzmacniacze zasięgu oraz wzmacniacze strefowe. Kolejną firmą produkującą urządzenia multiroom jest Sonos.

Ta firma oferuje zestawy kina domowego, głośniki, odtwarzacze ze wzmacniaczem, odtwarzacze strefowe oraz subwoofery. Technologia multiroom to technologia przyszłości, dzięki której możliwe jest nagrywanie, przewijanie i pauzowanie programów, wypożyczanie filmów i oczywiście oglądanie tego wszystkiego w najwyższej jakości obrazu i dźwięku..