Producenci sprzętu audio

Na rynku polskim funkcjonuje bardzo dużo firm, które specjalizują się w produkcji sprzętu audio. O istnieniu niektórych marek nie zdajemy sobie sprawy. Jedne są bardziej rozpoznawalne, inne miej.

Jednak warto mieć świadomość ich istnienia. Czasami bowiem zdecydowanie korzystniej jest wybrać sprzęt audio mniej znanej marki, która oferuje podobny standard jakościowy, jednak zdecydowanie niższą cenę, w porównaniu z zagranicznymi koncernami. Pośród producentów sprzętu audio warto zwrócić uwagę na chociażby taką firmę jak Avatar Audio s, yamaha.

c., która specjalizuje się w produkcji kolumn głośnikowych HOLOPHONY. Prawdopodobnie kolumny produkowane przez tę firmę, jako jedyne na świecie, posiadają oryginalne głośniki z lat 50-tych i 60-tych.

Na uwagę zasługuje także firma DAVIS ACOUSTICS Grzegorz Pardubicki, która swoim klientom, zarówno audiofilom, jak osobom początkującym w świecie audio, oferuje m.in. kolumny wolnostojące, głośniki szerokopasmowe i do zabudowy.

Ponadto ciekawą pozycją na rynku sprzętu audio mogą pochwalić się takie polskie firmy jak FONICA, STUDIO 16 HERTZ, STX Soundstation, VITHONE, ARTECH, czy AVCON..

www.1loelblag.pl