Zatrzymaj młodość – domowe maseczki na twarz

Dobrze wiemy ile dla kobiety znaczy zdrowy i piękny wygląd cery. Już po dwudziestym piątym roku życia coraz bardziej uwidaczniają się pierwsze zmarszczki, objawy zmęczenia od razu widać na twarzy i ciężko jest je ukryć. Właściwa pielęgnacja pozwala na zatrzymanie młodości i poprawę ogólnego wyglądu. Nie trzeba sięgać od razu po inwazyjne metody chirurgii estetycznej czy intensywne zabiegi kosmetologiczne. Również w domowym zaciszu same możemy zregenerować swoją skórę.

Oczywiście nie jesteśmy w stanie wygładzić głębokich zmarszczek, ale możemy opóźnić proces ich powstawania i pogłębiania. Doskonale nawilżyć, odżywić i oczyścić skórę, dostarczyć jej niezbędnych składników. Bez problemu da się to osiągnąć stosując proste domowe sposoby na piękno. Wszystko zależy jaki typ cery mamy i jakie efekty mamy zamiar osiągnąć. Dobór odpowiednich preparatów jest uzależniony właśnie od tych czynników.

Dojrzała skóra potrzebuje intensywniejszego działania, tak samo jak w przypadku suchej i osłabionej cery, stosuje się podstawowe składniki z dodatkiem odpowiedniej kapsułki z witaminą młodości A, E oraz C. maseczkę bardzo łatwo przygotować, gdyż jest to mieszanka ubitego żółtka z łyżką miodu. Modyfikacji jest wiele. Można dodać do takiej papki sok z cytryny, serek homogenizowany, a także szczyptę cynamonu. Nakładamy maseczkę na całą twarz, ale również szyję oraz dekolt, gdyż tam skóra równie szybko się starzeje.

Systematyczne stosowanie miodowych mikstur dwa razyw tygodniu pozwoli odzyskać cerze utraconą młodość.

https://exeller.be/kategoria-produktu/sojowe/bialko-sojowe/